Rebelde World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde World

Y soy Rebelde, cuando no sigo a los de mas...Y soy rebelde,cuando te quiero hasta rabiar..
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nesto o Anahi..:D

Ići dole 
AutorPoruka
~Sanja Barken <3~
Admin
~Sanja Barken <3~


Broj poruka : 168
Datum upisa : 14.08.2009
Godina : 27
Lokacija : Kikinda

Nesto o Anahi..:D Empty
PočaljiNaslov: Nesto o Anahi..:D   Nesto o Anahi..:D Icon_minitimeSub Avg 15, 2009 6:22 pm

Anai Đovana Puente Portilja (šp. Anahí Giovanna Puente Portilla) je meksička glumica i pevačica rođena 14. maja 1983. godine u gradu Meksiku.

Ima dve sestre Marčelu i Dijanu. U horoskopu je bik. Visoka je oko 162 cm.

Započela je svoju karijeru u Čikiladas šou. Zapaženije uloge bile su joj „Devojčice“ (Muchachitas), „Anđeli bez raja“ (Ángeles sin paraíso), „Ti i ja“ (Tu y yo), „Moja mala veza“ (Mi pequeña traviesa), „Živim za Elenu“ (Vivo por Elena).

Prva značajnija uloga u karijeri je uloga u tv noveli „Odeljenje 406“ (Clase 406). 2004. je godina u kojoj njena karijera ide uzlaznom putanjom jer je dobila jednu od glavnih uloga u najpopularnijoj TV noveli u Meksiku, „Buntovnici“ (Rebelde). Postala je član grupe RBD u čijem su sastavu Dulse Marija, Majte Peroni, Kristofer Ukerman, Kristijan Čavez, Alfonso Erera, koji su takođe glumili u Buntovnicima. ima tetovazu petra pana na stomaku koji joj je omiljeni junak.
Nazad na vrh Ići dole
http://rebeldeworld-serbia.express-forum.net
 
Nesto o Anahi..:D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nesto o May :D
» Nesto o RBD-u...:D
» Nesto o Dulce (:
» Anahi u Srbiji!
» Anahi y Poncho-slike (:

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde World :: Grupa RBD :: Anahi Giovanna Puente Portillo-
Skoči na: